O nás

  • Profispolečnosti Holding SE jsou přední poradenskou společností v oblasti poskytování kompletních služeb při zakládání obchodních společností, prodeji a nákupu Ready made společností, poskytování sídla a obchodní adresy pro Vaši firmu, vedení účetnictví novým firmám, zakládání offshore zahraničních společností a při poskytování dalších přidružených služeb. Profispolečnosti Holding SE vychází z právní podpory advokátní kanceláře Praha.

Našim klientům pomáháme s nadměrnou administrativou, která patří k oblasti zakládání a provozování obchodních společností. Tímto můžeme Vaší společnosti ušetřit jak čas, tak i peníze.
Individuální přístup ke každému klientovi, kterému věnujeme komplexní péči při řešení jeho potřeb a požadavků.

Klientům poskytneme dlouhodobý a kvalitní servis v průběhu jejich podnikání, jehož výhodou je flexibilita, rychlost a individuální přístup ke každému za cenově velmi výhodných podmínek.
Jako příklad můžeme uvést ready made společnosti s.r.o. a ready made společnosti a.s., které prodáváme za nejpříznivější ceny na trhu, nejrychlejší servis při zakládání nové společnosti nebo jejím převodu. Poskytujeme také doživotní právní záruku za bezdlužnost všech námi převáděných či zakládaných obchodních společností.

Pokud se rozhodnete využít naše služby, garantujeme Vám kvalitu, komfort, příznivé ceny a rychlost administrativního procesu, který zkrátí čekací dobu na novou společnost oproti konkurenci až o 14 dní.
"Pevně věříme, že v naší nabídce naleznete to, co hledáte, a budete s našimi službami spokojeni!"
 JUDr. Jakub Maur, člen představenstva

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

 

Demo

Člen představenstva

JUDr. Jakub Maur

info@profispolecnosti.cz

Telefon: +420 775 387 744, +420 266 793 320

Profispolečnosti Holding SE

Dělnická 12, 170 00 Praha 7