Ready made společnosti

Ready made

V překladu "již hotová" společnost, je to firma se zápisem v obchodním rejstříku (tedy i s podmínkami pro její zapsání - název, sídlo, jednatel, IČ, splacený základní kapitál), která ovšem nevyvíjí žádnou obchodní aktivitu, která je určena k prodeji finálnímu zákazníkovi. Výhodou ready made společnosti je rychlé převedení na nového majitele, vyhnutí se zdlouhavému procesu zakládání společnosti a nutnosti splatit základní kapitál.

Všechny ready made společnosti v našem portfoliu jsou zcela bez obchodní historie, můžeme tedy zaručit jejich stoprocentní bezdlužnost.

Pokračovat ve čtení

Založení společnosti

Založení společnosti od alfa spolecnosti

Obchodními společnostmi jsou společnost s ručením omezeným, akciová společnost, evropská společnost a další typy jako veřejná obchodní společnost, komanditní společnost a evropské hospodářské zájmové sdružení. Všechny společnosti vznikají na základě Zakladatelské listiny v případě jednoho zakládajícího člena, či Společenskou smlouvu mezi jednotlivými zakládajícími subjekty. Aby společnost nabyla právní platnosti, je povinna být zapsána do obchodního rejstříku.

Založení a vznik obchodní společností je proces na sebe navazujících právních a administrativních úkonů. Pokud se chystáte založit obchodní společnost, zajistíme veškeré nutné dokumenty potřebné k založení a zapsání obchodní společnosti a komunikaci s příslušnými soudy a úřady.

Pokračovat ve čtení

Poskytnutí sídla společnosti

 Poskytnuti sidla firmy od Alfa spolecnosti.

Sídlo firmy je jednou z hlavních podmínek obchodní společnosti k zápisu do obchodního rejstříku. Není ovšem vždy možné umístit sídlo společnosti na vlastní adrese - ať už kanceláře, domu či bytu. V tomto případě nabízíme službu poskytnutí sídla společnosti.

Služba poskytnutí sídla firmy je v poslední době velmi často využívaná z důvodu tzv. euro novely občanského zákoníku z roku 2009, která umožňila zcela legálně mít tzv. virtuální sídlo, ačkoli se společnost na této adrese fyzicky nezdržuje. Tento trend potvrdil rovněž nový občanský zákoník z roku 2014, jakož i zákon o obchodních korporacích. Tento koncept vychází ze svobody podnikání a usazování firem po celé Evropské Unii.

Pokračovat ve čtení

Offshore společnosti

Offshore společnosti od alfa spolecnosti

Offshore společnost je obchodně činná mimo bydliště jejích zakladatelů a mimo zemi zápisu do obchodního rejstříku.

Hlavní výhody offshore společnosti jsou daňové, právní i finanční zvýhodnění, které by nebylo možné získat v místě residence.

Pokud se rozhodnete založit Vaši společnost tímto způsobem nebo prodat ready made offshore společnost, můžeme Vám nabídnout tyto služby: 

 

Pokračovat ve čtení

Vedení účetnictví

Vedení účetnictví  od alfa spolecnosti

Našim klientům nabízíme kvalifikovaný účetní a daňový servis. Naši kvalifikovaní účetní experti využívají nejmodernější technologie vedení účetnictví a disponují dlouhodobými zkušenostmi ve vedení účetnictví.

Klientům, kteří využijí naše služby v rámci nákupu ready made společnosti, offshore společnosti či založení společnosti na míru, poskytujeme na vedení účetnictví i daňové evidence slevu ve výši 10% po celou dobu využívání účetních služeb. 

 

Pokračovat ve čtení

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

 

Demo

Člen představenstva

JUDr. Jakub Maur

info@profispolecnosti.cz

Telefon: +420 775 387 744, +420 266 793 320

Profispolečnosti Holding SE

Dělnická 12, 170 00 Praha 7