Sídlo firmy Ostrava

Sídlo pro společnosti, které nabízí naše firma v Ostravě, které poskytujeme za jednu z nejnižších cen, nabízí klientům všechny výhody sídla ve velkoměstě, to je prestiž i sníženou pravděpodobnost kontrol ze strany finančních a správních úřadů oproti adresám v malých obcích.

Výhody našeho sídla firmy Ostrava jsou především v samotné lokalitě. Je to lokalita velmi atraktivní, nedaleko se nachází např. Ostravská univerzita, což je známá vysoká škola.

V místě sídla poskytujeme služby, které zajistí korespondenční dostupnost klientů, což je základní předpoklad pro to, aby sídlo splňovalo své hlavní poslání. Nemovitost, v níž je umístěno sídlo pro firmy v Ostravě, nese označení jménem a identifikačním číslem každého klienta, je opatřena poštovní schránkou pro každého klienta, je zde zajištěn příjem a úschova doručené pošty. O své doručené poště je každý klient neprodleně informován e-mailem.

Naše sídlo pro firmy v Ostravě ocení především podnikatelé ze severní Moravy, kteří hledají pro svou firmu trvalé sídlo na dobré adrese.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

 

Demo

Člen představenstva

JUDr. Jakub Maur

info@profispolecnosti.cz

Telefon: +420 775 387 744, +420 266 793 320

Profispolečnosti Holding SE

Dělnická 12, 170 00 Praha 7