Sídlo firmy v Praze

Ready made společnosti, které jsou v nabídce naší firmy, mají všechny v obchodním rejstříku jako své sídlo zapsanou Prahu.

Svou novou ready made společnost, kterou si od nás klient koupí, může samozřejmě v rámci převodu přemístit na svoji adresu, jsme ale připraveni – a nejčastěji to tak opravdu děláme – poskytnout našim klientům tzv. virtuální sídlo pro jejich firmu.

Mohou tedy sídlo ponechat na naší původní adrese a využít i další výhodné služby s poskytnutím sídla související.

Pražská adresa je pro podnikatele výhodná, pomůže zvýšit prestiž každé firmy a může přispět i k výsledku výběrových řízení – mnoho pražských potenciálních klientů dává přednost dodavatelským firmám se sídlem v hlavním městě. 

Do Prahy můžeme samozřejmě umístit i sídla jakékoli Vaší firmy z libovolného místa, i takové, kterou jste si od nás nekoupili, neboť naše firma nabízí také samostatnou službu poskytnutí sídla v Praze. Se službou poskytnutí sídla nejčastěji poskytujeme také celou řadu doplňkových služeb jako je přebírání pošty, telefonické, faxové a další administrativní služby, informování klientů o došlých poštovních zásilkách apod. Komplex takovýchto služeb nazýváme služby virtuální kanceláře a poskytujeme je ve většině našich pražských sídel.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

 

Demo

Člen představenstva

JUDr. Jakub Maur

info@profispolecnosti.cz

Telefon: +420 775 387 744, +420 266 793 320

Profispolečnosti Holding SE

Dělnická 12, 170 00 Praha 7